הצג גיליון RSS

חגיתוש22

איך לבחור חברת ניקיון

דרג פוסט זה
השוק בתחום הניקיון בארץ גדל מאוד בשנים האחרונות, וקמו חברות רבות שמציעות שירותי ניקיון למגוון בתי עסק. רוב העסקים כיום לוקחים שירותי ניקיון כיוון שזה חוסך את הצורך להתעסק עם תחום נוסף, וגם את הצורך לדאוג לביטוח עובדי ניקיון וכו'.
אך איך נדע כיצד לבחור את החברה שתתאים לנו ביותר?
כיוון שכל התחום של שירותי ניקיון גדל כל כך, נוצרה בשוק הצפה של עסקים חלקם מצויינים וחלקם לא טובים. כשאנו באים לבחור חברת ניקיון (או כל חברה המספקת שירות) לעסק שלנו קודם כל אנחנו צריכים לשאול את עצמנו מה עיקר עיסוקה של החברה המציעה לנו את השירות?
חברות רבות נכנסו לתחום של ניקיון כי חשבו שהדבר יניב להם רווחים גדולים, אז הם לא פתחו עסק חדש אלא "הרחיבו" את העסק שלהם כך שיכלול גם שירותי ניקיון. אז נכון שצריך לשפוט כל מקרה לגופו, אבל בסופו של דבר חברה שמתפזרת על יותר מידי תחומים, או חברה שזהו לא תחום העבודה המרכזי שלה, לא מומלצת לביצוע העבודה.
כמו שרובנו לא היינו מרוצים אם קרדיולוג היה נותן לנו טיפול שיניים, כך גם נעדיף שהחברה ממנה נשכור שירותי ניקיון לא תתעסק גם בניקיון, גם באחזקה, גם בהדברה, גם בשמירה כן הלאה...
אז בבואכם לחפש חברה שתספק לנו שירותי ניקיון, אני ממליצה קודם כל לבדוק ממליצים. אין דבר שמעיד טוב יותר על השירות ועל האיכות של המקום מאשר המלצות שניתנו על ידי לקוחות אחרים. כדאי אפילו להרים טלפון לאחד הלקוחות ולשאול אותו לגבי השירות, לגבי בעיות שהיו להם מול חברת הניקיון ולגבי שביעות הרצון שלהם.
מעבר לכך כדאי לשים לב מה תחומי העיסוק של החברה מלבד ניקיונות- חברות שמתעסקות גם בתחום של ניהול ואחזקת מבנים יוכלו להיות מועילות מאוד בבניינים גדולים כיוון שיוכלו לספק גם פתרונות לתקלות שוטפות בתחזוקת הבניין.
בסופו של דבר, חשוב מאוד למצוא חברה אמינה ומקצועית שתספק לכם שירות לשביעות רצונכם ועל פי הסטנדרטים אותם חיפשתם.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים