הצג גיליון RSS

דינהדינה2

איך לבחור מתקין מזגנים

דרג פוסט זה
איך לבחור מתקין מזגנים?
קניתם מזגן חדש? בשעה טובה, תתחדשו!
מה שנשאר לכם עכשיו לעשות הוא להזמין מתקין מזגנים שישלים את העבודה.
אז מהי הדרך הטובה ביותר לבחור מתקין מזגנים מקצועי?
קודם כל, כמו בכל דבר כמעט, אין טוב יותר מעצה של חבר או מכר או מישהו שאתם סומכים עליו, שנעזר בשירותיו של בעל מקצוע והיה מרוצה. אז תתחילו בזה. תשאלו חברים, הורים אחים, חברים לעבודה, חברים בפייסבוק ותראו אם למישהו יש המלצה אישית. זאת הדרך בה הסיכויים ליפול הם הנמוכים ביותר.
אם לא מצאתם מכר שנעזר לאחרונה בשרותיו של מתקין מזגנים, תאלצו לחפש אחד באינטרנט.
אז לידיעתכם, קיימים אינדקסים בהם מדרגים את בעלי מקצוע לפי פרמטרים כמו מקצועיות, שירותיות ונגישות.
לאחר שמצאתם מתקין מזגנים באיזור מגוריכם, חשוב לוודא שהוא מתקין מוסמך, כי בשוק של התקנת המזגנים מסתובבים (כמו בכל מקום) כל מיני רמאים, שאינם מוסמכים, ואתם עלולים למצוא את עצמכם מאוחר יותר עם עבודה גרועה, ללא אחריות וללא מקום לפנות אליו.
אז למה אנשים מלכתחילה מתפתים והולכים לעשות עבודות עם אנשי מקצוע לא מוסמכים ולא רציניים? בגלל המחיר כמובן... מחיר זול מושך אנשים יותר מהכל והם מוכנים לשלם מעט, לעצום עיניים ולקוות לטוב. אני מאוד לא ממליצה על זה. חבר טוב אמר לי פעם שמי שקונה בזול, משלם ביוקר בסוף. כל כך נכון בתחום הזה. אל תתפתו.
אז איך מוודאים שהמתקין מזגנים שלכם אכן מורשה? פשוט מאוד, כשמבקשים הצעת מחיר, מבקשים גם שיראה לכם תעודה שמסמיכה אותו לעסוק בהתקנת מזגנים.
זה נכון שלא צריך להיות מהנדס אטום בשביל להיות מתקין מזגנים, אבל זה כולל קדיחות, התקנת צינורות, הוספה של נקודת חשמל לפעמים ועוד. וזה בהחלט דורש הכשרה מסוימת.
דבר נוסף חשוב שיש לבדוק הוא תקופת האחריות. תבדקו כמה זמן נותן לכן מתקין המזגנים אחריות, וכמובן גם מה היא כוללת.
דבר אחרון נוסף, אם לקחתם מתקין מזגנים ולא הייתם מרוצים ממנו, תכתבו על זה באתרי אינטרנט מתאימים, זה יכול לחסוך את הכסף והתסכול לאחרים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים