הצג גיליון RSS

דינהדינה2

לקראת החורף...

דרג פוסט זה
עכשיו אנחנו בתחילת הקיץ, ואולי זה נשמע מוזר אבל אין זמן טוב יותר להכניס מערכת חימום לביתכם. אם מאסתם במזגנים שמייבשים לכם את העור, את העיניים, ואת הפה, ואם נמאס לכם לשלם חשבון חשמל עצום, אז כנראה הגיע הזמן לעבור לפתרון מתקדם יותר.
כיום יותר ויותר ניתן לראות פתרונות חימום שנכנסים לשוק שלנו מאירופה כמו למשל קמינים, מערכות חימום תת רצפתי, הסקה מרכזית ועוד.
אז למה בעצם הקיץ הוא הזמן הטוב ביותר לשינוי שכזה? התקנה של מערכות חימום מתקדמות דורשות זמן. התהליך כולל שבירה של רצפות והרמה של הרצפה. במקרה של חימום תת רצפתי, הרמה של הרצפה כולה.
קמינים הפכו להיות מאוד פופולרים בארץ בשנים האחרונות. הם גם מספקים חום מצוין ואוירה חמימה וטובה, ומעבר לכך הם נותנים לחדר מראה אופנתי ומעוצב שמשדר יוקרה.
הקמינים מפיקים חום רב ויוצרים חימום נעים מאוד, הבעיה היחידה איתם שהם לא מחממים את כל חדרי הבית. חימום תת רצפתי לעומתו נותן מענה לכל חלקי הבית, יוצר חום נפלא ואינו מייבש כמו המזגנים ומפזרי החום. היתרון הגדול לדעתי של החימום התת רצפתי הוא שהחום מגיע מלמטה, מהרגליים. היתרונות ברורים. קודם כל, חום עולה למעלה, לכן יש הגיון גדול לחמם את הרצפה, זה מבטיח כיסוי מקסימלי של החדר. דבר שני חימום תת רצפתי עוזר לחמם את הרגליים, מה שמבטיח שכל הגוף יהיה חם.
החימום התת רצפתי הוא זול מבחינת התחזוקה השוטפת. נכון שההתקנה שלו היא קצת מורכבת יותר, ודורשת הרמה של רצפת הבית, אבל התחזוקה זולה משמעותית מזו של מזגן אויר, ובנוסף זה מעלה את ערך הבית.
כל אחד מהפתרונות הנ"ל נותן מענה מצוין לחורף הישראלי. הקמינים מוסיפים גם את הפן האסתטי ותורמים לעיצוב הבית.
בכל מקרה, אם החלטתם שאתם עוברים לסוג חימום מתקדם, כדאי לכם לעשות זאת עכשיו, בקיץ.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים