הצג גיליון RSS

חגיתוש22

מנקים את המשרד

דרג פוסט זה
כל משרד המונה מעל 10 עובדים היום מעסיק שירותי ניקיון לצורך שמירה על ניקיון המשרד, ואף לצורך תחזוקה שוטפת של המשרד. ישנן חברות שונות אשר מעניקות שירותים שונים החל מניקיון בסיסי וכלה בניהול ואחזקת מבנים, שמירה, ניקוי חלונות ועוד.
בבואכם לבחור חברת שירותי ניקיון אשר מתאימה לצורכי המשרד שלכם עליכם קודם כל להגדיר את הצרכים שלכם. מהרגע שעשיתם את זה בעל העסק ידע לעזור לכם לבחור את השירותים המתאימים לכם ביותר.
אז כיצד תגדירו בצורה הטובה ביותר את הצרכים שלכם מבחינת ניקיון?
קודם כל הפרמטר החשוב ביותר הוא מספר העובדים בחברה, והשטח של הבניינים. מן הסתם ככל שיש יותר עובדים וששטח המשרדים גדול יותר כל יגדל גם הצורך בשירותי ניקיון נרחבים יותר.
פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא סוג הבניין בו אתם יושבים, וגיל הבניין.
אם אתם החברה היחידה שיושבת במשרדים ישתלם לכם יותר לקחת חברה שמעניקה שירותים מקיפים וכוללת גם תחזוקה של הבניין, גם שמירה וגם ניקוי חלונות. אם אתם חולקים את הבניין עם מספר משרדים, יתכן וכדאי לכם לקחת שירותי ניקיון לצורך ניקוי המשרד בלבד כי בדרך כלל יש חברה שאחראית על אחזקת הבניין.
חוץ מזה, אם המשרדים ממוקמים בבניין ישן, רוב הסיכויים שתזדקקו יותר לאיש תחזוקה קבוע שיטפל בכל התקלות היומיומיות, ואם אתם בבניין משרדים חדש יש סבירות גבוהה יותר שתזדקקו גם למנקי חלונות שיעשו אחת לכמה זמן ניקיון יסודי גם מחוץ לבניין – מה שנקרא ניקוי בגובה.
בין השיקולים צריך כמובן גם לקחת את השיקול הכלכלי- שירותי ניקיון עולים הרבה מאוד כסף, וחשוב מצד אחד לא להוציא מעל התקציב החודשי שאתם יכולים להרשות לעצמכם, אבל מצד שני גם לא לחסוך על חשבון איכות העבודה או רצינות החברה.
בכל מקרה כדאי לבקש המלצות לגבי חברות ניקיון שונות, ואפילו לדבר עם הלקוחות של אחת החברות ולשאול אותם על העבודה מול אותה חברה וכך להתרשם בצורה טובה יותר.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים