הצג גיליון RSS

חגיתוש22

ניהול ואחזקת מבנים

דרג פוסט זה
בכל בניין משרדים גדול היום בנוסף לשירותי ניקיון, יש גם חברה שמעניקה שירותי של ניהול ואחזקת מבנים. השכרת שירותים של ניהול ואחזקת מבנים אינו זול, ומשתנה בין החברות בהתאם לוותק החברה ולשירותים שהיא מציעה.
כל חברה בתחום של ניהול ואחזקת מבנים מנסה לתת את מיטב הפתרונות לצרכן כך שייתן מענה מקיף מיידי לכל נושא בתחום של אחזקת בניין.
אז מה כדאי לבדוק לפני ששוכרים שירותים של חברת אחזקה?
קודם כל חשוב שתגדירו את הצרכים שלכם – איזה סוג בניין יש לכם? בניין משרדים או בניין מגורים? בניין משרדים ידרוש בדרך כלל שירותים מסוג שונה של בניין פרטי. בניין משרדים אינו פעיל במיוחד החל משעות הערב, בעוד בניין מגורים מאוכלס בכל שעות היום.
כמה עובדים או כמה דיירים יש בבניין? כמה חדרי שירותים יש בבניין? האם יש חניה לבניין ועוד...
איזה שירותים הייתם רוצים לקבל מהחברה? האם שירותי אחזקה בלבד? האם גם שירותי ניקיון? שירותי שמירה?
אחרי שהגדרת את הצרכים הראשוניים שלכם בתחום אתם יכולים להתחיל לחפש.
הדרך הטובה ביותר למצוא חברת ניהול ואחזקת מבנים אמינה וטובה היא לקבל המלצה על ידי מכר ששכר את שירותי החברה. אם אתם לא מוצאים אחד כזה, תתחילו לפנות לחברות ולהיפגש איתן. תבקשו מהם הצעת מחיר, ושימו לב טוב מה כוללים השירותים שלהם בדיוק ועם איזה חברות הם עובדים. הרבה פעמים החברות הללו עובדות עם קבלני משנה קבועים, ולאו דווקא הטובים או המשתלמים ביותר. בנוסף, כדאי לבדוק את הוותק של החברה. בתחום הזה ככל שהחברה ותיקה יותר כך בדרך כלל היא אמינה יותר ורצינית יותר והסיכויים ש"תיפלו" איתה קטנים יותר.
תבקשו מהחברה לקוח שתוכלו לדבר איתו, כמובן שהם יתנו לכם לדבר עם לקוח שמאוד מרוצה מהשירותים שלהם, אבל בכל זאת תנסו לברר ממנו כמה שיותר פרטים גבי פעילות החברה אצלו, האם מרוצה מהשירות שמקבל מהחברה והאם נתקל בקשיים מולם.
ולסיום- כמו בכל דבר תבדקו טוב, אל תסתפקו בבדיקה של חברה אחת, תבדקו לפחות שלוש, תשוו ביניהן ותנסו להוציא מחירים טובים. שיהיה בהצלחה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים