הצג גיליון RSS

דינהדינה2

חורף חם

דרג פוסט זה
קיימים הרבה אמצעי חימום בהם קמינים, מזגנים, חימום תת רצפתי ועוד.
אמצעי החימום הנפוץ ביותר העולם הוא תנורי חימום. אבל איך בעצם מתבצע תהליך ההסקה?
תהליך ההסקה פועל בצורה הבאה: מבער גז או סולר מחמם מים שזורמים בעזרת משאבה במעגל סגור מהתנור אל עבר החדשים. בחדרים הם עוברים דרך הרדיאטורים או דרך הצנרת של החימום התת רצפתי, ומחממים את חלל החדר. לאחר מכן הם חוזרים לתנור קרים ומתחממים שוב.
מהם היתרונות של הסקה בגז על פני אמצעי החימום האחרים?
חימום על ידי הסקה בגז זול בהרבה בהשוואה לחימום בסולר ולחימום במזגנים. כמו בן יש צפי שהפערים רק ילכו ויגדלו בגלל ההתייקרות הצפויה במחירי הסולר וההתייקרות במחירי החשמל, הנובעות מהמגמה הכללית של עידוד לשימוש בטכנולוגיות לא מזהמות.
יתרון נוסף של הסקה בגז הוא שזו דרך חימום מאוד בטיחותית הן מבחינת ההתקנה והן מבחינת השימוש.
כיוון שהתנורים מגיעים במידות קטנות יחסית, ניתן להתקין אותם כמעט בכל מקום בבית, כולל במחדרי הרחצה, דבר המהווה יתרון עצום בימי החורף.
השימוש בתנורים לצורך הסקה בגז טוב גם מהבחינה שתנורי גז אינם פולטים עשן או חומרים מזהמים, וכך אין צורך בארובה גבוהה וארוכה שתוציא את החומרים הרעילים רחוק מהבית, וניתן להסתפק בארובה קצרה יחסית.
תנורי הסקה בגז אינם מושפעים מקור כמו המזגנים. מנועי המזגנים נוטים לקפוא בטמפרטורות נמוכות, ולכן יש להם מנגנון הפשרה אשר גם צורך עוד חשמל וגם מנטרל את תהליך חימום הבית בזמן שהוא מפשיר.
יתרון נוסף של הסקה באמצעות גז הוא שלא נדרשת שום תחזוקה תקופתית או טיפולים שוטפים כלשהם, אין צורך לנקות, למלא או להחליף שום דבר.
אם אם אתם מתלבטים לגבי איזה אמצעי חימום לשים בביתכם כדאי שתקחו בחשבון את האפשרות של הסקה בגז.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים