הצג גיליון RSS

דינהדינה2

שימוש בהסקה לבית

דרג פוסט זה
החורף בישראל הוא חורף קל יחסית לאירופה או מדינות אחרות ברחבי העולם. הגשמים הם למרבה הצער מועטים, והקור הוא בהחלט נסבל. אבל זה שהוא נסבל ממש לא אומר שצריך לסבול. זה נכון שאפשר להעביר את החורף בארץ בלי אמצעי חימום ועם בגדים טובים ושמיכות, אבל זה לא כיף גדול, בטח לא באזורים הקרים יותר בארץ, שם חייבים אמצעי חימום כלשהו.
רוב האנשים בארץ משתמשים במזגנים לחימום הבית שלהם, אבל קיימות אופציות אחרות, פחות מוכרות בארץ, אך טובות יותר לחימום אם שואלים אותי. בניגוד לאירופה הקרה, פה בארץ לא כל כך קר בחורף ולכן כל התחום של אמצעי חימום לא מאוד מפותח. הישראלים מעדיפים את המזגנים אולי כי אינם מכירים את האופציות העומדות בפניהם כמו קמינים, הסקה, חימום תת רצפתי ועוד.
לשימוש באמצעי חימום אחרים כמו קמינים והסקה בגז יתרונות רבים על פני מיזוג אויר. השימוש במזגנים גורם להתייבשות של האוויר, של העור ושל העיניים. מעבר לכך, השימוש במזגנים או מפזרי חום צורך הרבה מאוד חשמל. לעומתם קמינים או הסקה עולים יותר כסף בהתקנה אבל צורכים מעט מאוד חשמל ומחזירים את ההשקעה ההתחלתית די מהר.
החיסרון העיקרי של חימום הבית על ידי קמינים או חימום תת רצפתי הוא שמסובך יחסית להתקין אותם, והעלות יקרה יותר. ההתקנה דורשת הרמה של הרצפה וגורמת נזק לרצפות והרבה מאוד לכלוך, כך שמומלץ לעשות את זה או בשלב בניית הבית או תוך כדי שיפוץ כללי שנעשה בבית.
הדבר החשוב ביותר הוא שאם בחרתם באמצעי חימום שאינו מזגן, תעשו את זה אצל חברה אשר מתמחה בדברים האלה, כיוון שחשוב מאוד גם שתקבלו מוצר איכותי שעובד כמו שצריך (כמו שציינתי, ההתקנה וגם תיקונים מסוימים מצריכים הרבה של הרצפה) ושתקבלו מוצר בטיחותי כיוון שכל הנושא של אש וחימום וחשמל הוא לא משהו שאתם רוצים שיעשה על ידי חאפרים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים