הצג גיליון RSS

חגיתוש22

עוברים לשירותי ניקיון!

דרג פוסט זה
רוב האנשים אחרי גיל 30, מוותרים על עבודות ניקיון הבית, ומעבירים את העונג לידי מנקה.
יש עדיין את האנשים (בדרך כלל בחורות) שמתעקשות לנקות בעצמן כי אף אחד לא ינקה טוב כמותן, אבל לרוב הסבל גובר אפילו על זה והן משחררות. בעיקר שמגיעים הילדים. אצלי זה התחיל לפני הילדים. אני ממש שונאת עבודות ניקיון, לא יכולה לסבול את זה. המחשבה על לבזבז יום שישי על עבודות ניקיון פשוט יכול להרוס לי את השבוע, והחיים בזוהמה גם לא להיט.
אז אחרי תקופה ארוכה של התלבטות ושל ייסורי מצפון לגבי לקחת שירותי ניקיון שיעשו במקומי את העבודה, חבר שלי הרים את הכפפה, והזמין מנקה. זה לא שאנחנו לא יכולים לנקות כמה שעות אחת לשבועיים, אבל ראינו שזה פשוט לא קורה, ועברו תקופות של חודש ויותר שהבית לא נוקה.
אז לקחנו שירותי ניקיון לדירה, ואחת לשבועיים מגיעה העוזרת לכמה שעות ועושה ניקיון בבית. אני חייבת לציין שהיא עושה עבודה מצוינת, והגיעה למקומות בבית שלא הייתי חושבת או מעיזה להגיע אליהם, למשל המרפסת שירות שלנו שהפכה להיות מחסן של בקבוקים ישנים וכל מיני ג'אנק, ושהרצפה בה לא נראתה מאז המונדיאל הקודם. היא גם מאוד נחמדה היא עובדת בחברה שמעניקה שירותי ניקיון לבתים ולמשרדים, ואומרת שמתייחסים אליה מאוד יפה שם, ושהשכר טוב ויש תנאים סוציאליים. אני מקווה שזה אכן כך. מה שחשוב מבחינתי זה שהבית נקי ושאני לא צריכה אפילו לחשוב על עבודות ניקיון.
כנראה ש 30 זה בערך הגיל שבו אתה מוכן לשלם יותר כסף בשביל נוחות, ושאתה מתחיל להבין שגם הזמן שלך שווה כסף, ולכן לפעמים משתלם לקחת נותן שירות. זה כמו טיולים לחו"ל – כשאתה צעיר ומטייל אתה לוקח אוטובוסים ונסיעות מטורפות של ימים!! רק כדי לחסוך כרטיס טיסה של כמה מאות שקלים. אתה ישן במקומות מטונפים וזה נראה לך הגיוני. כשאתה בן 30 כנראה שכבר תפרגן לעצמך בטיסות פנימיות ובתי מלון טובים יותר. אז יש גם יתרונות לגיל... גם בתחום של ניקיון הבית.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים