הצג גיליון RSS

חגיתוש22

ניקיון לאחר שיפוץ הבית

דרג פוסט זה
כאשר משפצים בבית נוצר הרבה מאוד לכלוך. גם אם קבלן השיפוצים שלכם דואג לעטוף את כל הריהוט בניילון, או להוציא אותו מהאזור, הרבה פעמים עדיין נכנס הרבה לכלוך בריהוט ובשטיחים, ומה שגרוע יותר הוא שהרבה פעמים הרצפות מתלכלכות, ואם חשבתם שלנקות שטיחים זה מורכב, אז ניקיון של רצפה מחומרי בניין זה דבר לא פשוט בכלל.
רוב החברות שמבצעות את השיפוץ יתחייבו בדרך כלל גם על הניקיון שאחרי. אבל חשוב לבדוק באיזה סוג ניקיון מדובר, האם הוא כולל פוליש לרצפות, והאם הוא יסודי מספיק?
יש קבלנים רבים שנעזרים בחברות המספקות שירותי ניקיון לצורך ניקוי השטח לאחר העבודות. זו שיטה מאוד טובה, כי בדרך כלל המנקים בחברות אלה מאוד מקצועיים, ויש להם את חומרים טובים לניקוי, והם יודעים כיצד להתמודד עם כתמים ולכלוך מסוג שונים.
אני כבר נתקלתי גם בקבלנים שלוקחים סטודנטים לצורך הניקיון שאחרי, מיותר להגיד שרמת העבודה שהם עושים אינה קרובה לזו של חברות הניקיון, ואינה מספיקה לניקיון יסודי שנדרש אחרי שיפוץ. הרי סטודנטים בקושי מנקים את הדירות שלהם, אז מה הם מבינים בניקיון?
הרבה פעמים, בעיקר אם הרצפות לא מכוסות בצורה טובה מספיק, יתכנו כתמים על הרצפות, שאותם ניתן להסיר רק על ידי פוליש. פוליש בעצם משייף את הרצפות, ומסיר מהן את השכבה העליונה ובכל נותן להן מראה נקי וחדש.
על מנת לעשות פוליש לרצפות חשוב מאוד לקחת חברה בעלת ניסיון בתחום כיוון שיש חשיבות גדולה לטיב המברשות בהם משתמשים, ולביצוע עצמו. נדרש ניסיון על מנת לעשות פוליש כמו שצריך.
לכן כשאתם ניגשים לעשות שיפוץ בבית, תבדקו מראש מול הקבלן המבצע על איזה עבודות ניקיון הוא מתחייב, חשוב שתוודאו שהוא מתחייב על פוליש לרצפות במקרה שהן יפגעו, ושהוא מתחייב להחזיר לכם את כל החפצים והרכוש שאינם קשורים לשיפוץ, כפי שהיו לפניו.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים