הצג גיליון RSS

חגיתוש22

ניקיונות עונתיים

דרג פוסט זה
כל חברה או אדם פרטי אשר שוכר שירותי ניקיון צריך לעשות הפרדה בין שירותי הניקיון היומיומיים, לבין עבודות ניקיון מיוחדות שיש לבצע אחת לכמה זמן. אם מדובר באדם פרטי כדאי אחת לכמה חודשים לבקש ממי שנותן את שירותי הניקיון, לעשות ניקיון יסודי של תריסים, ארונות וכו'. בנוסף, כדאי לעשות אחת לעונה ניקוי יבש של שטיחים ווילונות, ואחת לכמה שנים לעשות פוליש.
אם מדובר בחברה או במשרד יש לבצע אחת לכמה חודשים פעולות ניקיון כמו ניקוי חלונות, פוליש, ניקוי שטיחים יסודי אם יש שטיחים מקיר לקיר. ניקוי חלונות מבחוץ דורש פעמים רבות ניקוי בגובה. יש חברות מיוחדות שערוכות לעשות ניקיון בגובה, וכדאי לבדוק עם חברת הניקיון אותה אתם שוכרים אם הם נותנים את השירות הזה לפני שסוגרים איתם. לצורך ניקוי שטיחים מקיר לקיר, ישנם חומרי ניקוי מיוחדים אשר מנקים את השטיח מהבסיס, ורוב החברות ערוכות לטפל בניקוי של שטיחים.
פעולה נוספת שרצוי לבצע במידה ואין לכם שטיחים מקיר לקיר הוא פוליש. פוליש נועד לנקות רצפות ושיש. הפעולה שלו היא בעצם קילוף של השכבה העליונה של המרצפות ולתת להן מראה חדש ונוצץ. לצורך ביצוע פוליש יש לשכור מומחים אשר מתעסקים בזה וזאת כיוון שפוליש דורש ציוד מיוחד, וחשוב שהציוד יהיה ברמה גבוהה. חשוב שהמברשות יהיו חדשות ולא ישאירו שריטות על הרצפות, כמו כן חשוב שהפוליש יעשה על ידי מקצוענים, אחרת הוא עלול לצאת לא שווה או ברמה לא גבוהה מספיק.
לסיכום חשוב לזכור שעבודות ניקיון כוללות יותר מאשר העבודות השוטפות. לכן אם אתם שוכרים חברת שירותי ניקיון, תבדקו מולם אילו שירותים הם מעניקים כחלק מההעסקה שלהם (למשל יש חברות שנותנות למשרדים גדולים פוליש חינם אחת לשנה), ותדאגו שהשירותים שמוענקים מתאימים לסוג הניקיון אותו אתם צריכים בעסק שלכם או בבית.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים