הצג גיליון RSS

דינהדינה2

חממו את ביתכם בחורף

דרג פוסט זה
חימום הבית על ידי קמינים אולי נשמע כמו משהו לא מתאים בארץ חמה כמו שלנו, אבל קמינים הפכו להיות להיט ואפשר לראות אותם היום ביותר ויותר בתים בישראל.
אז מה הופך מוצר כמו קמינים, שיש שיגידו שאינו הכרחי במדינה כמו שלנו לכל כך פופולרי?
התשובה מורכבת ממספר גורמים. קודם כל קמינים הם אמצעי חימום נהדר. הישראלים רגילים לחימום הבית בעיקר על ידי מזגנים, ולא ממש מכירים את האלטרנטיבות. חימום הבית על ידי קמינים מעניק חום שונה לגמרי מזה שמעניקים מזגנים. בעוד המזגנים גורמים לייבוש של האוויר, ובעקבות זאת גם של הפנים, הגוף, הפה והשפתיים, הקמינים מעניקים חום רך ונעים, שלא מייבש.
אז יש הרבה אנשים שנחשפו לסוג החימום הזה, אולי בטיולים באירופה או ארה"ב, והחליטו שגם הם רוצים כזה בבית.
מעבר ליתרונות של קמינים כאמצעי חימום, הם גם הפכו לפריט אופנה בבתי יוקרה, מה שנתן להם דחיפה חזקה מאוד בכל מה שקשור בעיצוב הבית. קמינים נראים מצוין בבית. הם מוסיפים לאווירה וגורמים לנו לחכות שכבר יגיע חורף.
כמו בכל אופנה שמתפשטת היום אם יש לך בבית קמינים, אתה נחשב. זאת אופנה שכמו רבות התחילה אצל אנשים עשירים יחסית, ואדם שהיה בביתו קמינים פעם, נחשב לעשיר, אירופאי, אליטה.
היום זה כבר לא ככה, יש מספר חברות שמייבאות קמינים לארץ, והן גם מורשות להתקין אותם, והקמינים הפכו ליותר פופולרים גם במעמד הביניים.
במין אמצעי החימום הקיימים, קמינים נחשבים גם לבטוחים ביותר, וזאת אם הם מותקנים על ידי אנשים שהוסמכו לכך, והם בעלי הרישיונות הנחוצים. בגלל שימוש בארובות כפולות, לא יכול הכנס בשום מצב עשן לבית. כמו כן יש מערכות של בקרת וויסות אש.
קמינים הם אופציה מצוינת לחימום הבית. אם אתם שוקלים כיצד לחמם את הבית כדאי לכם לקחת בחשבון את הקמינים, בעוד כמה שנים הם כבר יהיו בכל בית.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים