הצג גיליון RSS

בלולו11

הדפסה על חולצות באמצע הלילה

דרג פוסט זה
אתמול בערב יצאנו לפאב נחמד באזור דיזינגוף. כשיצאנו בדרך חזרה הביתה ראינו שיש מספר חנויות בגדים פתוחות. זה נראה לנו מוזר אז התקרבנו לראות וראינו שמדובר בחנות הדפסה על חולצות. מחוץ לחנות היו כל מיני חולצות מודפסות והיו אנשים בתוך החנות ומחוץ לה. ואז התחלנו אני והחבר שלי לתהות למה חנות הדפסת חולצות היא החנות ביחידה שפתוחה בלילה? מה היתרון שלה בכל שהיא בוחרת לפתוח בשעות האלה, האם אלו שעות שיש יותר קונים, או יש קונים בכלל?
אז התחלנו לחשוב על סיבות אפשריות לזה. אחת התיאוריות שלנו בנושא הייתה שזה איזור של פאבים, ושאולי יש קשר בין האלכוהול לכמות של חולצות מודפסות שאנשים קונים. האמת שיש בזה הגיון. תחשבו על זה- אתה יוצא שיכור מאיזה פאב עם חברים, אתם צוחקים ובמצב רוח טוב, ואז אתם עוברים ליד חנות להדפסה על חולצות. סבירות גבוהה שאחד החבר'ה יבוא בהברקה ויציע שתיכנסו ותעשו הדפסה על חולצות לכולם עם איזה משפט ממש מצחיק. ואז סביר להניח שכל שאר החבורה תהיה שיכורה מידי מכדי להתנגד וכולם יכנסו ויעשו חולצות מודפסות. סביר להניח שתתעוררו בבוקר, תראו את החולצה, ולא ממש תצליחו להבין את הבדיחה שבגללה צחקתם כל כך הרבה אתמול בלילה. יכול להיות גם שתתעוררו ופשוט לא תבינו מאיפה החולצה הגיעה. אבל כנראה זה יהיה אחד מהשניים.
זאת התיאוריה שלנו לגבי הנושא של הדפסת חולצות באמצע הלילה בלב תל אביב. אבל אולי יש איזה הגיון שאנחנו לא מוצאים מאחורי הדבר הזה.
בכל מקרה אני חושבת שכל התחום של הדפסה על חולצות הוא רעיון מעולה למי שרותה להראות קצת מקוריות בנוף המשעמם שנהיה בארץ ובו כל אחד מתלבש בדיוק כמו השני ללא שום מקוריות או גיוון. אז לכן על זה, שיכורים או לא, חולצות מודפסות זה אחלה!

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים