הצג גיליון RSS

רופא שיניים

בחירת אורתודנט

דרג פוסט זה
אין להפחית בחשיבותו של החיוך, הוא ממיס לבבות, פותח דלתות, ומחבר בין אנשים. במחקר אנתרופולוגי גילו כי המשמעות של חיוך בכל התרבויות היא זהה. בכל מדינות העולם לחיוך אותה משמעות ואותו כוח. ככל שנחייך יותר נמצא שמחייכים אלינו בחזרה.

לרוע המזל בתרבויות המפותחות יותר אנשים רבים לא מחייכים, לא משום שאינם מאושרים אלא מהסיבה שמצב החניכיים ו/או השיניים אינם במיטבם. בולטת החשיבות הגדולה שניתנת לאסתטיקה של הפה בעשור האחרון. נראה כי ככל שהשנים מתקדמות, כך נכנסות יותר ויותר טכנולוגיות לתחזוק ושיפור מרפה השיניים. על כן, רבים מאלו בעלי בעיות שיניים הנובעות מצורה שונה, רמת היגיינה נמוכה וכד' מתביישים במצבם ומעדיפים לא לחייך.

אורתודנט – מהיכן נבעה המילה
הדרך אל שיניים ישרות ואל חיוך מושלם מתחילה בקליניקה של אורתודנט. אורתודנטיה היא תחום התמחות בתוך מקצוע רפואת השיניים. משמעות השם אורתודנטיה היא יישור שיניים (אורתו = ישר, דנט = שן), ועל כן, אורתודנט הוא רופא שיניים המתמחה ביישור שיניים.

אורתודנט – לחיוך מושלם עם איש מקצוע מדופלם
כדי להבטיח שיישור השיניים שלכם יתבצע בצורה המקצועית ביותר, ושאתם תזכו בחיוך המושלם עליו תמיד חלמתם, חשוב מאוד לא להקל ראש בבחירת אורתודנט. אורתודנט הוא האדם שאחראי על החיוך שילווה אתכם לאורך כל חייכם. לכן, כשבוחרים אורתודנט אין לעשות זאת כלאחר יד.

יש לבדוק היטב את השכלתו הפורמאלית של האורתודנט, את הרישיון שברשותו ואת תחום התמחותו. כל אורתודנט חייב להיות קודם כל רופא שיניים מוסמך, בוגר אחת הפקולטות לרפואת שיניים בארץ או בחו"ל. כל אורתודנט חייב גם להחזיק ברישיון המתיר לו לעסוק ברפואת שיניים. אולם אין להסתפק רק בפרמטרים אלו. כדי להיות בטוחים שלפניכם רופא שיניים המתמחה ביישור שיניים יש לוודא שברשותו תעודת מומחה מטעם משרד הבריאות, או לחלופין, מטעם המועצה המדעית של ההסתדרות לרפואת שיניים. רק רופא שיניים בעל תעודה שכזו הוא אורתודנט.
תגיות: אורתודנט
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים