הצג גיליון RSS

jonas1

נגררים לרכב

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 30/05/2010 שעה 15:52 (397 צפיות)
נגררים לרכב
אם גם אתם חובבי אתגרים בעלי אופנוע ים, סירת מירוץ, אופנועי שטח או תחביב מוטורי אחר סביר להניח שאתם נוסעים עם נגררים לרכב. השימוש בנגררים הוא בלתי נמנע במקרים כאלה, אבל אין מה לחשוש מזה, זה מאוד פשוט ברגע שמכירים קצת את התפעול של נגררים.
נגררים לרכב מהווים תוספת לרכב ויש להתחשב בכך בשעת הנהיגה. אבל עם קצת חושים טכניים והבנה בסיסית של איזון ניתן להשתלט על הנושא די מהר.
נגררים לרכב מוסיפים משקל ואורך לרכב דבר אשר משפיע על הנהיגה בצורה הבאה –
משקל הרכב פחות משמעותי מבחינת הנהיגה עצמה. יש להקפיד לנסוע יותר לאט, ובמידה וסוחבים משקל כבר בנגרר יש לוודא שלעגלה יש מערכת בלימה משל עצמה.
לגבי אורך הרכב, זהו אלמנט שיותר מורגש מבחינת הנהג, הוא מורגש במיוחד בפניות, אבל גם במעבר בין נתיבים. חשוב לשמור על מרחק יותר גדול מהרגיל, ולהאט מראש לקראת רמזורים וצמתים.
חשוב מאוד להקפיד שמשקל הנגרר שבחרתם לרכבכם תואם את הגדרות היצרן, וכי הוא פחות מ 75% ממשקל הרכב הגורר. חשוב לוודא גם שהחיבורים בין הנגרר לבין הרכב מאובטחים ומתאימים לעמוד בעומס של הנגרר.
דבר נוסף שיש לוודא לפני שנוסעים עם נגררים לרכב הוא לחץ אוויר בצמיגים – יש לבדוק את צמיגי הרכב, ובנוסף את צמיגי הנגררים על פי התקנים המתאימים.
הכי חשוב שאם רכשתם נגרר לרכב, תנהגו בזהירות, תכירו לאט לאט את דרך הנהיגה הבטוחה והקפידו על שמירת מחקר ונסיעה איטית, בדקו את תקינות הנגרר, תקינות וו הגרירה, היזהרו במיוחד במעבר בין נתיבים ופניות. תוך זמן קצר הנהיגה תבוא לכם בטבעיות ותשכחו שיש נגרר מאחור....
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים