הצג גיליון RSS

jonas1

עגלות נגררים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 06/06/2010 שעה 08:34 (466 צפיות)
אם אתם מחפשים או חיפשת בעבר עגלות נגררים אתם בטח יודעים שקיימים היום בשוק הרבה סוגים, אשר נבדלים בניהם במשקל שהם יכולים לשאת, במערכות הבלימה שלהם, ובצורה שלהם. אז איך בעצם נוכל לבחור בצורה הטובה ביותר עגלה שתתאים לצרכים שלנו?
על מנת לבחור מבין עגלות נגררים את העגלה המתאימה לנו ביותר עלינו קודם כל להגדיר בצורה נכונה מהו הצורך שלנו בעגלה. לאיזה שימוש אנו צריכים אותה, באיזו תדירות נשתמש בה, מהם המשקלים שנשים עליה ועוד...
עגלות נגררים יכולות לשמש למטרות שונות. קיימות בשוק עגלות סגורות, עגלות פתוחות, עגלות למטרות מסחריות או פרטיות וכן הלאה.
הרבה אנשים שעוסקים בתחום הבניין או השיפוצים, או בעלי עסקים קטנים/בינוניים משתמשים בעגלות נגררות לצורך העברה של ציוד וכלי עבודה. אנשים שעוסקים בספורט אתגרי משתמשים בעגלות נגררים לאופנועי ים, סירות מירוץ, אופנועים ועוד. רוכלים או "גזלנים" משתמשים בעגלות נגררים כדוכן לממכר אביזרים שונים או מוצרי מזון ועובדי מע"צ משתמשים בעגלות לצורך שילוט דרכים.
כיוון שהשימוש בעגלות נגררים הוא כל כך מגוון חשוב מאוד להתאים את העגלה לצרכים שלכם.
חלק מהעגלות, אלו שנועדו לסחיבה של משקלים כבדים, הן בעלות מערכות בלימה משל עצמן, ושאר העגלות נשענות על מערכת הבלמים של הרכב. בעת הנהיגה חשוב לזכור שנוסעים עם נגרר ולהאט יותר לקראת פניות, לקחת מרחק בלימה גדול יותר, והזהר במעבר בין נתיבים. בכלל כשאתם נוסעים עם עגלות נגררים סעו לאט יותר וביתר זהירות, לפחות בהתחלה.
קצת לגבי וו גרירה- אם אין לכם וו גרירה חשוב ללכת לאנשי מקצוע שיתאימו לכם וו גרירה לפי סוג הרכב שלכם. הם מבצעים התאמה לרכב, מייצרים לכם וו גרירה ומתקינים אותו (אין צורך בריתוך, החיבור נעשה על ידי ברגים).
וכמו בכל דבר אל תוותרו על יעוץ מקצועי. תעשו ברורים, קבלו המלצות ולכו אל מומחים בתחום שידעו להתאים לכם מה שאתם צריכים, ויעשו עבודה על פי התקנים הבטיחותיים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים