הצג גיליון RSS

בלולו11

מתנות לסיום בית ספר

דרג פוסט זה
כשהבת הבכורה שלי סיימה את לימודיה בבית הספר היסודי, חשבנו כמה אימהות מה אפשר לעשות לכבוד האירוע המרגש. כמובן שיש את הטקס בבית הספר, אבל רצינו לעשות לבנות של הכיתה משהו יותר מיוחד, כיוון שזו גם שנת הבת מצווה. בסופו של דבר החלטנו שנעשה להם הדפסה על חולצות עם איזו ברכה יפה, שתהיה להם מזכרת.
מסתבר שכל התחום של הדפסת חולצות הוא די פופולרי היום, ויש הרבה מבחר גם מבחינת חנויות וגם מבחינת סוג ההדפס שניתן לעשות. בהתחלה חשבנו אולי גם להוסיף עוד איזה משהו חוץ מהחולצות, כמו למשל כובעים עם הדפסה או איזה מוצר קטן עם רקמה. אבל בסוף החלטנו שנסתפק בחולצות המודפסות.
לקח לנו הרבה זמן עד שהצלחנו להחליט מה נכתוב בהדפסה על החולצות, חשבנו לשים איזה ציטוט משיר או משהו מהתנ"ך, בסוף שמנו שורה משיר של אהוד בנאי. בחרנו לצורך הדפסת חולצות בחולצות טי שירט די איכותיות, שיראו גם יפה על הגוף- סך הכל מדובר בנערות מתבגרות. החולצות שבחרנו היו בצבע לבן, בחרנו הדפסים שונים לחלק הקדמי של החולצה, ובחלק האחורי שמנו את המשפט מהשיר ויצא ממש יפה. החולצות יצאו מקסים, באיכות מצוינת.
בשישי שלאחר סיום הלימודים ערכנו מסיבת פיג'מות לכל הבנות ושם נתנו להן כמה מתנות ובהן גם החולצות עם ההדפסה. הבנות מאוד שמחו, כולן לבשו את החולצות והיו מקסימות. אני לא בטוחה שמישהי מהן לבשה עוד פעם את החולצה, אני יודעת שהבת שלי השתמשה בה כפיג'מה...
אבל בעקבות כל הסיפור הזה, חזרתי עם הבת של לחנות הדפסה על חולצות, והיא עשתה שם קנייה של מספר חולצות שהיא לובשת בלי הפסקה. הן נשמרות מאוד טוב, גם אחרי הרבה כביסות, והאיכות שלהן לא יורדת עם הזמן.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים