הצג גיליון RSS

jonas1

מסיבת עצמאות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 20/06/2010 שעה 08:37 (433 צפיות)
ביום העצמאות שעבר החלטנו אני וכמה חברים לארגן מסיבה גדולה לכל החבר'ה. נמאס לנו לצאת למסיבות העמוסות, עם כל הילדים השיכורים מסביב והחלטנו שהשנה נעשה את זה בסגנון שלנו. מבחינת המיקום החלטנו לעשות את זה על גג בית של אחד החברים – אמנם גג תל אביבי די רקוב, אבל ענק ואין בעיה ללכלך אותו....
היינו בערך ארבעים איש והיינו צריכים לדאוג להביא כסאות לכולם, שולחנות, כמה מזרונים, מלא בשר, מנגלים ובעיקר הרבה בירות.
חשבנו בהתחלה לחלק את זה בין כולם, שכל אחד יביא לעצמו כסאות ועוד משהו (רצוי אלכוהול).
אחרי ניסיונות חלוקה ארוכים, וניסיונות לתכנן בצורה טובה את האירוע, הבנו בסוף שיהיה יותר נכון לעשות הכל בצורה מרוכזת, להשכיר כסאות ושולחות מאיפשהו ולהביא את הכל במרוכז עם נגררים. בהתחלה לא ממש ידענו איפה אפשר למצוא נגררים לרכב, אבל אחרי בירורים קלים ראינו שניתן להשכיר נגררים במידה ויש לך וו גרירה מתאים ברכב.
לשמחתנו מצאנו רכב של אחד האנשים שהיה לו וו גרירה, נסענו לחנות של השכרת נגררים לרכב, שם בדקו את הוו גרירה, והתאימו לנו נגרר שמתאים לרכב איתו הגענו. לאחר מכן נסענו לחברה ממנה השכרנו את הציוד, והעמסנו את כל הציוד- כסאות שולחנות, הבאנו מגבר, קנינו בשר ובירות במרוכז- ושמנו הכל על הנגרר.
השימוש בנגררים חסך לנו הרבה מאוד זמן וכאב ראש.על ידי ריכוז של כל הדברים ביחד, חסכנו את הצורך לעשות חלוקה, ולהכביד על כל משתתף בהבאת כיסאות וכו'. סך הכל רוב האנשים יעדיפו לשלם עוד כמה שקלים ולחסוך את כאב הראש. ההשכרה של הנגרר לא עלתה הרבה כסף לכל אחד, הנסיעה עם הנגרר היתה מאוד נוחה וכמעט ולא מורגשת אחרי חמש דקות נסיעה.
בקיצור, אם אתם צריכים להעביר ציוד, לא משנה לאיזה צורך, ואתם לא יכולים להסתפק ברכב שלכם, אני ממליץ בחום על שימוש בנגררים. הם באים במגוון גדלים ובמקום יתאימו לכם את הנגרר שיתאים לכם ביותר.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים