הצג גיליון RSS

בלולו11

מתנה מקורית

דרג פוסט זה
בכל סיום של מסלול, אם זה בבית הספר, בחוג כלשהו, בתנועות נוער וכמובן בצבא הדפסה על חולצות היא המתנה הקלאסית. אחרי הכל, זו מתנה שגם מסכמת תקופה, גם תמיד משלבת חוויות של הווי בתוכה, גם אפשר להשתמש בה והיא משאירה זיכרון (בדרך טוב) מתקופה מסוימת.
חיילים בדרך כלל עושים חולצות מודפסות בסוף קורס או בסיום מסלול, ואצל חיילים קרביים יש לזה בדרך כלל הרבה מאוד משמעות. כולם עושים קורסים בצבא, אבל ללא ספק המסלולים של חיילים קרביים, ובעיקר של חיילים בסיירות וביחידות המיוחדות הם מהקשים ביותר שיש בצה"ל.
לכן בסיום מסלול של יחידות מסוג זה בדרך כלל יש השקעה מיוחדת בתכנון ובעיצוב של החולצות המודפסות שתמיד כולל את סמל היחידה, את שם הצוות ומשפטים של הווי פנימי שרק הם יכולים להבין. ובאמת אפשר לראות בדרך כלל בטיולים או בים חבר'ה שמזמן סיימו את השירות הסדיר שלהם ועדיין הולכים עם החולצה של סיום המסלול, או עם כובעים עם סמל היחידה.
הרבה פעמים גם אפשר למצוא אצל הרבה אנשים שאיפשהו בתוך הארון שלהם מאחורה, הם שמרו את החולצה של סיום בית הספר, או חולצות עם הדפסות אחרות שמציינות סיום של תקופה בחיים שלהם.
הדפסה על חולצות נפוצה כמעט רק בהקשרים האלה. יש בזה משהו נחמד כי זה באמת הופך את החולצות או את הכובעים לפריטים בעלי ערך סנטימנטלי, אבל זה לא חייב להיות ככה. אפשר ואף כדאי לעשות שימוש בהדפסה על חולצות גם ביום יום שלנו. אפשר לעשות אחלה עיצובים, ואיכות ההדפסה היום היא מעולה. אפשר לעשות מלתחה שלמה של בגדים מקוריים עם הדפסות על חולצות שאתם תעצבו בעצמכם וכנראה שתהיו גם שיחידים שתהיה להם חולצה כזאת. שינוי מרענן, לא?
יש היום בשוק הרבה חברות שעושות הדפסת חולצות. אם אתם מחליטים להעיז ולעשות חולצה בעצמכם, חשוב שתוודאו שאיכות החולצה טובה, ושהם משתמשים בציוד הדפסה מתקדם ולא במכונות מהסוג הישן, כי ההבדל הוא מאוד משמעותי.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים