הצג גיליון RSS

jonas1

נגררים ווו גרירה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 27/06/2010 שעה 08:18 (457 צפיות)
השימוש בנגררים לרכב נפוץ בעיקר בקרב קבלני בניין או גררי אופנועים. מעט פעמים נראה עגלות נגררים מחוברות לרכבים פרטיים. אבל יש מקרים בהם השימוש בעגלות נגררים חיוני, ומקל במידה רבה על האנשים המשתמשים בהם, גם באופן פרטי.
אני חושבת שכל מי מאיתנו שהוא בעלים של קטנוע או אופנוע מכיר את התחושה הנוראית הזאת כשאתה נתקע באמצע שום מקום והקטנוע פתאום לא מתניע, או שיש פנצ'ר. אז לי זה קרה יותר מפעם אחת...
הייתה תקופה שאחד מהשכנים שלי, שהוא כנראה לוקה בנפשו, החליט לחבל לי בקטנוע על בסיס יומי! הוא עשה את זה בכמה דרכים- בהתחלה הוא שבר לי את הארגז, ועוד קצת פלסטיקים (של האגזוז למשל. אחר כך הוא התחיל להוציא לי אויר כל לילה מהגלגל, ובסוף הוא ממש שידרג את זה על ידי שימוש בדבק מגע אל תוך הונטיל לאחר הוצאת האוויר...
ככה שמצאתי את עצמי כמה פעמים נוסעת על 20 קמ"ש לתחנת דלק למלא אויר, ואז מגלה שאי אפשר למלא אויר....שהונטיל סתום. במקרה כזה אתה בעצם נשאר די חסר אונים כיוון שאין לך אפשרות לנסוע על הקטנוע ולשים אותו במוסך, ואתה חייב בעצם להתקשר לגרר שיבוא עם נגרר ויחלץ את הקטנוע למוסך תמורת סכום שעומד בדרך כלל על כמה מאות שקלים.
למזלי לחבר שלי יש טנדר וגם מותקן לו וו גרירה. חוץ מזה יש לו גם עגלה נגררת, אבל כמובן שהוא לא נוסע איתה מחוברת כל יום- לך תמצא חניה בת"א עם הדבר הזה. הוא משתמש בה אחת לכמה זמן בעבודה שלו, ומעבר לכך היא עומדת בבית הוריו בחניה.
אז בפעם הראשונה באמת קראתי למחלץ שיבוא עם נגרר. גם כי הייתי לחוצה וגם כי לא ידעתי שזו פעם ראשונה מני רבות שעוד יבואו. בפעם השנייה החבר שלי הציע שננסה להשתמש בנגרר שיש לו והביא את הנגרר למרכז. העמסנו את הקטנוע על הנגרר ולקחנו אותו למוסך.
זה ממש לא כיף גדול אבל אין ספק שזה חוסך הרבה כסף. אני לא אומר שכולם צריכים עכשיו לרוץ לקנות נגררים, אבל אם אתם נקלעים לסיטואציה שיש בזה צורך, שווה לברר אם יש נגרר בסביבה, לחבר או משפחה ולחסוך את המחיר המופקע שלוקחים הגוררים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים