הצג גיליון RSS

בלולו11

הדפסה על חולצות, רעיונות מקוריים

דרג פוסט זה
כל שנה ביומולדת של חבר שלי אני מתלבטת מה לקנות לו. תמיד אפשר לקנות איזו מתנה סתמית שתעלה הרבה כסף אבל אין בה שום נימה אישית, אבל לדעתי זה מבאס לקבל רק מתנה כזאת. אולי זה קטע של בנות, ובחורים שמחים לקבל מתנה כמו שעון ולא ממש אכפת להם אם יש ברכה או אין, אבל לדעתי חייבים גם משהו אישי. אז מה שהתחלתי לפני כמה שנים, ואני עד היום עושה את זה, זה לצרף למתנה העיקרית גם מתנה קטנה ואישית. במקום ברכה גיליתי את התחום של הדפסה על חולצות וכל שנה אני עושה לו חולצה עם הדפס שאני מעצבת או בוחרת ועם כיתוב כלשהו. חלק מהחולצות שעשיתי ממש מגניבות והוא לובש אותן לכל מקום, וחלקן יותר משקפות כל מיני בדיחות פנימיות שלנו, והוא מסתובב איתן בעיקר בבית, או כשהולכים לים.
כל התחום של הדפסת חולצות הוא לא ממש מוכר בארץ. ז"א כולנו קונים חולצות מודפסות בכל הרשתות שמוכרות לנו בדיוק אותו דבר, אבל רוב האנשים לא חושבים בעצמם לעשות הדפסה על חולצות או לעצב בעצמם אחת.
בכל מקרה, אני כבר הפכתי את זה למסורת ועשיתי הדפסת חולצות גם לאחיות שלי לימי הולדת או אירועים אישיים קטנים. זה לא מהווה תחליף למתנה העיקרית אבל זאת אחלה תוספת עם נגיעה אישית.
הדפסה על חולצות אפשר לעשות כמעט על כל סוגי החולצות, וכל המכשור בתחום הזה מאוד השתכלל בשנים האחרונות, ומאפשר ביצוע של עבודות מקצועיות והדפסה שנשארת במצב מצוין גם לאחר לבישה מרובה וכביסות.
קיימות בשוק מספר חברות שעוסקות בתחום של הדפסת חולצות, כדאי לבחור חברה שקיבלתם עליה המלצות, ושאתם יודעים שעובדת עם מכשירים חדשים ולא מהסוג הישן שיגרמו להדפסים להתקלף אחרי זמן קצר.
הדפסה על חולצות זה רעיון מעולה לדעתי להביא או כתוספת למתנה ראשית, או לציון של אירועים קטנים. יש בזה נימה אישית וזה שימושי. אחלה רעיון, מומלץ בחום!
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים