הצג גיליון RSS

בלולו11

הדפסה על חולצות טי שירט

דרג פוסט זה
גם לכם נמאס להסתובב ברחוב ולראות בדיוק את אותה חולצה שלבשתם הבוקר על עוד ועוד אנשים? רק בדרך לאוטובוס ראיתי מישהי עם חולצה זהה לשלי. זה ממש מדכא וגורם לי להרגיש מטופשת. אני הולכת ומשקיעה הרבה כסף, ובסוף כל העיר לובשת את אותו בגד. זה לא כיף.
הבעיה היא שהיום רב האנשים (גם אני, מודה) קונים את הבגדים במספר רשתות בודדות. ככה שלמרות המבחר הגדול יחסית שהחברות מציעות, עדיין נשארת הבעיה שהם מוכרים מספר רב של מוצרים זהים.
אז אני החלטתי לעשות מעשה, ולעצב לעצמי את החולצות.
אין לי שום ידע או ניסיון בתחום העיצוב ולא החזקתי חוט ומחט מעולם- זו לא הכוונה שלי. אני מדברת על הדפסה על חולצות. אני יודעת שיש אפשרות גם ממש לעצב לעצמך את החולצה, אבל כמישהי שמחשיבה את עצמה לאדם חסר כל מעוף, כישרון או כישורים אסטתיים, אני מעדיפה לבחור מתוך דוגמאות מוכנות (ויש בשפע!), ולבחור לעצמי כיתוב אם בא לי (אז זה אני עושה בעצמי).
מסתבר שהעסקים בתחום של הדפסת חולצות משגשגים בשנה האחרונה. כנראה אני לא היחידה שנמאס לה...
מי שזוכר את התחום של ההדפסה על חולצות לרעה בטח נזכר בימי בית הספר היסודי שלו שהיינו הולכים לחנות ובוחרים הדפסה כלשהי לחולצת טי שירט זולה. סדרך כלל ההדפסים כללו צבעים זרחניים, גלשנים, דקלים וים. ככה לפחות היה אצל המגניבים (אני יודעת...).
תשמחו לשמוע שכל התחום של הדפסה על חולצות התפתח מאוד מאז והיום משתמשים במכשור משוכלל שיוצר הדפסות איכותיות שלא מתקלפות, ולא נהרסות בכביסה, גם לא אחרי הרבה פעמים. סוג החולצה גם הוא היום נתון לבחירה וניתן לעשות הדפסה על חולצות באיכות גבוהה.
הדפסים יש בשפע. יש המון, רק צריך לבחור.
בכל מקרה אני ממליצה לכם לנסות את זה, זה לא עולה הרבה כסף, וזה יוצא מאוד יפה, יש אלפי דוגמאות לבחור מהן, כך שהסבירות שתיתקלו במישהו שעשה הדפס זהה לשלכם היא מאוד מאוד נמוכה. תהיו מקוריים, ותהנו מבגדים ייחודיים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים