הצג גיליון RSS

jonas1

עגלות נגררים לרכבכם

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 04/07/2010 שעה 08:12 (575 צפיות)
נגררים משמשים בעיקר בעלי מקצוע שונים ביום יום. קבלנים ומנהלי פרויקטים בבנייה משתמשים הרבה בעזרה של נגררים לצורך העברה של מכשירים ושל חומרי עבודה בין האתרים השונים.
העבודה עם נגררים לרכב עוזרת לחסוך זמן יקר, וחוסכת את העלות של העברת הציוד על ידי גורמים אחרים כמו החברה ממנה קניתם, או קבלן משנה אחר. היתרונות של נגררים הם רבים. הם חוסכים זמן, כסף ועבודה, הם מתחברים לרכב על ידי וו גרירה ולכן קל מאוד לחבר ולנתק אותם לפי הצורך. נגררים לרכב באים במגוון של צורות וגדלים, כך שאפשר להתאים אותם לסוג העבודה הנדרשת. כמעט לכל סוג עבודה תוכל למצוא נגרר שיתאים לך. יש נגררים פתוחים, יש נגררים סגורים, יש נגררים לרכב פרטי ויש לרכב מסחרי. יש עגלות נגררים לקיוסק, עגלות נגררים לשילוט דרכים ועוד ועוד...
רוב המקומות שמתמחים בנושא של נגררים יוכלו להתאים ולהתקין לכם וו גרירה לרכב.
חשוב מאוד לבחור חברה בעלת ותק רב וניסיון כך שיוכלו לעזור לכם גם בבחירה נכונה של נגרר שיתאים לצרכים שלכם וגם שיעשו עבודה מקצועית של חיבור של וו הגרירה.
בדרך כלל שימוש יומיומי בעגלות נגררים לצורך העבודה מחייב נגרר גדול יחסית עם מערכת בלימה משל עצמו. חשוב מאוד להקפיד על התקינות של הנגרר, לבדוק לחץ אויר בצמיגים שלו, ואת החיבורים לוו הגרירה.
במהלך הנסיעה עם עגלות נגררים חשוב מאוד להקפיד על שמירת מרחק יותר מהרגיל, כיוון שזמן הבלימה מתארך בגלל המשקל שהנגרר מוסיף. חשוב גם להיזהר מאוד במעבר בין נתיבים ובפניות. אחרי זמן לא רב שתסעו עם הנגרר כבר בקושי תרגישו שהוא שם. הנגררים קלים מאוד לתפעול ולא מפריעים בנהיגה השוטפת.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים