הצג גיליון RSS

בלולו11

הדפסת חולצות טי שירט

דרג פוסט זה
שמתם לב לטרנד האחרון שמתפשט באיזור המרכז בחודשים האחרונים? בכל מקום בו מסתכלים רואים אנשים שמסתובבים עם חולצות עם הדפסים. הדפסה על חולצות מסתבר נעשתה עסק משגשג (או יותר נכון חזרה להיות). והאמת, אני מבינה לגמרי למה. לי אישית, ואני בטוחה שגם לרבים אחרים, נמאס להסתובב ברחוב ולראות שכולן לובשות את אותם בגדים כמוני בדיוק. זה ממש מבאס. לא קרה לי עדיין שקניתי חולצה באחת מהרשתות הגדולות (ואין הרבה כאלה) ולא ראיתי אחר כך עוד נשים לבושות באותה חולצה או מכנס, גם אם בצבע אחר.
לא שחסרות חנויות מעצבים עם בגדים ייחודיים, אבל בדרך כלל למרות שמציעות מגוון בגדים רחב ויפה, חנויות המעצבים יקרות מאוד, ולא מתאימות לכל כיס, ובטח לא לרכישת מלתחה שלמה.
אלו לדעתי הסיבות העיקריות לכך שהתחום של הדפסת חולצות גדל כל כך. אם אתם רוצים גם להיות יותר מקוריים ובמחיר סביר, כדאי לכם גם לנסות הדפסה על חולצות. החלק הטוב ביותר בכל הסיפור לדעתי הוא שניתן לעצב לעצמך את הבגד. ניתן לבחור ממגוון של הדפסות, אבל ניתן גם לעצב דוגמאות ייחודיות משלך. אני למשל חסרת כל חוש עיצוב, לכן אני לא טורחת לנסות בכלל לעצב משהו משל עצמי. למזלי יש מגוון רחב מאוד של הדפסים מהם ניתן לבחור, במגוון צבעים וצורות.
האיכות של הדפסה על חולצות מאוד השתפרה בשנים האחרונות ואינה דומה כלל להדפסת חולצות שהייתה פופולרית לפני עשור בערך. פעם ההדפסים על החולצות היו מתקלפים ונהרסים בכביסה, והיום אין שום בעיה לכבס את החולצות ולשמור על טיב ההדפסה. מה שכן, חשוב לוודא שהמקום בו אתם עושים את ההדפסה תהיה חברה מקצועית אשר משתמשת בציוד החדיש ביותר ובחולצות באיכות גבוהה.
אני ממליצה לכם בחום לנסות את זה ולהיות קצת מקוריים. זה כיף גדול.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים