הצג גיליון RSS

בלולו11

קצת מקוריות לא תזיק

דרג פוסט זה
ממש נמאס לי להסתובב ברחוב ובדרך לראות בדיוק את אותו בגד שלבשתי הבוקר על עוד ועוד אנשים, אני בטוחה שגם לכם נמאס. זה לא מתקבל על הדעת שעוד בדרך לעבודה ראיתי מישהי עם בגד כמו שלי. שקורה כזה דבר זה ממש מבאס אותי, וגורם לי לחשוב על זה שבאיזשהו מקום, כולנו קורבנות אופנה. הרי כמו כולם, אני הולכת ומבזבזת הרבה כסף, ובסוף כל הבנות לובשות את אותו בגד.
הבעיה מתחילה בכך רב האנשים היום רוכשים בגדים במספר רשתות בודדות. מה שגורם לכך שלמרות המבחר הדי גדול שהחברות מציעות, הם עדיין מוכרים הרבה מאוד מוצרים זהים.
אז ביוזמה נדירה, ולא חד פעמית אני מקווה, החלטתי שאני עושה מעשה, ומעצבת לעצמי לבד את החולצות.
רעיון טוב! אבל איפה המילכוד? אז זהו, שאין לי שום ידע או ניסיון בתחום של עיצוב ואני מודה שמעולם לא החזקתי חוט ומחט – וזה לא שאני הולכת להתחיל, זו ממש לא הכוונה שלי. אני מתכוונת לתחום של הדפסה על חולצות.
המוכשרים שבינינו יכולים גם ממש לעצב לעצמם החולצות, אבל אני שללא כל ספק אני אדם חסר כל מעוף, דימיון או כישורים עיצוביים, חושבת שיהיה לי נכון יותר לבחור עיצוב קיים מתוך דוגמאות מוכנות ולא לנסות לעצב אותו בעצמי.
כשהחלטתי לנסות את כל הסיפור הזה גיליתי שהתחום של הדפסת חולצות משגשג בתקופה האחרונה. כנראה אני לא היחידה שנמאס לה או שחשבה על הרעיון...
כל מי שהיה ילד בשנות השמונים המאוחרות ותחילת שנות התשעים, זוכר בטח את התחום של ההדפסה על חולצות לרעה. הימים בבית ספר יסודי, שהיינו הולכים לבחור הדפסה כלשהי לחולצת טי שירט זולה. כולם הסתובבו עם אותם הדפסים פחות או יותר שלרוב כללו צבעים זרחניים, גלשנים וים.
היום למרבה השמחה התחום של הדפסה על חולצות התפתח מאוד הודות לכך שמשתמשים במכשור משוכלל שיוצר הדפסות איכותיות שנשמרות, לא מתקלפות, ולא יורדות בכביסה, גם לא אחרי הרבה כביסות. סוג החולצה גם הוא היום נתון לבחירה וניתן לעשות הדפסה על חולצות באיכות גבוהה.
הדפסים יש בשפע - רק צריך לבחור.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים