הצג גיליון RSS

jonas1

עבודות עם נגררים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 18/07/2010 שעה 07:51 (525 צפיות)
כמעט כל קבלן בתחום הבניין עובד בזמן כזה או אחר עם נגררים. זה פתרון מעולה אשר חוסך הרבה זמן וכסף. יש יתרונות רבים לשימוש בנגררים לרכב – אפשר להעביר הרבה ציוד וחומרים ללא צורך לעשות את הדרך מספר פעמים. בנוסף, אם יש לך נגרר אתה יכול לבצע את כל ההעברות לבדך ולא צריך לשלם למישהו שיביא לך את החומרים לאתר, או שיפנה אותם משם.
אבל החיסכון האמיתי הוא בכך שבמקום לקנות משאית או טנדר גדול לעסק, דברים שעולים הרבה מאוד כסף, וצורכים הרבה מאוד דלק, ניתן כיום לקנות רכב פרטי או ג'יפ קטן, ואליו לחבר נגרים ובכל לחסוך בעלויות גבוהות מאוד.
נגררים לרכב מגיעים במגוון צורות ומתאימים למגוון צרכים וחשוב להתייעץ במומחים על מנת לבחור כמו שצריך נגרר. יש נגררים פתוחים או סגורים, יש גדולים וקטנים וכן הלאה. על מנת להתקין נגרר ברכב שלכם עליכם לוודא קודם שיש לכם וו גרירה לרכב, ואם אין לכם צריך ללכת לעסק מורשה שיתאים ויתקין לכם וו גרירה.
יתרון נוסף בעגלות נגררים הוא שכשצריך אפשר להשתמש בהם, וכנגמר הצורך ניתן לאחסן אותן לאורך תקופת זמן, עד הפעם הבאה שצריך אותם. לעומת זאת אם אתם קונים טנדר גדול או משאית קטנה לעסק אתם נאלצים להשתמש בהם גם כשאין לכם צורך אמיתי בהן. אני יודע גם שיש קבלנים ששוכרים עגלות נגררים, לקוחים אותם לאזור העבודה, שמים בהם בסוף היום את כל כלי העבודה והציוד, ופשוט נועלים אותם. כך אין צורך לשנע את הציוד כל בוקר וערב. פתרון חסכוני וחכם.
קיימים גם נגררים לרכב קטנים יחסית שיכולים לשמש כארגז כלים נייד. ברכב פרטי לרוב אין מספיק מקום לארגז כלים של איש מקצוע, ונגרר יכול להוות פיתרון מצוין.
חשוב לציין שאם החלטתם שאתם רוצים להתחיל לעבוד עם נגררים, חשוב שתתייעצו עם אנשי מקצוע שיוכלו להגיד לכם מה הכי יתאים לצרכים שלכם.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים